Találatok száma: 26


Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/0,5A)

Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/0,5A)

Garancia: 12 hónap
Külső raktáron
4 270 Ft
Ubiquiti POE-24-7W-G-WH Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/0,3A)

Ubiquiti POE-24-7W-G-WH Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/0,3A)

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
4 460 Ft
Ubiquiti POE-24-12W White

Ubiquiti POE-24-12W White

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
4 970 Ft
Ubiquiti U-POE-AF POE Injector

Ubiquiti U-POE-AF POE Injector

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
5 580 Ft
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (1db/csomag) OEM

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (1db/csomag) OEM

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
6 420 Ft
Ubiquiti POE-24-24W-G-WH Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A) White
Ubiquiti Ethernet Surge Grounded ESD Protection

Ubiquiti Ethernet Surge Grounded ESD Protection

Garancia: 12 hónap
Külső raktáron
7 840 Ft
Ubiquiti POE-24-12W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/0,5A)

Ubiquiti POE-24-12W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/0,5A)

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
7 950 Ft
Ubiquiti POE-24-24W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1A)

Ubiquiti POE-24-24W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1A)

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
7 950 Ft
Ubiquiti POE-48-24W PoE Adapter (LAN porttal, 48V/0,5A)

Ubiquiti POE-48-24W PoE Adapter (LAN porttal, 48V/0,5A)

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
7 950 Ft
Ubiquiti POE-24-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A)

Ubiquiti POE-24-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A)

Garancia: 12 hónap
Külső raktáron
8 870 Ft
Ubiquiti U-POE-AT PoE Adapter 2x1000Mbps, 48VDC @ 0.65A

Ubiquiti U-POE-AT PoE Adapter 2x1000Mbps, 48VDC @ 0.65A

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
9 420 Ft
Ubiquiti POE-48-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 48V/0,5A)

Ubiquiti POE-48-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 48V/0,5A)

Garancia: 12 hónap
Külső raktáron
9 550 Ft
Ubiquiti POE-50-60W PoE Adapter (LAN porttal, 50V/1,2A)

Ubiquiti POE-50-60W PoE Adapter (LAN porttal, 50V/1,2A)

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
10 370 Ft
Ubiquiti UniFi UC-DAC-SFP+  Patch cable (DAC) with both end SFP+

Ubiquiti UniFi UC-DAC-SFP+ Patch cable (DAC) with both end SFP+

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
10 900 Ft
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G SFP modul

Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G SFP modul

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
12 260 Ft
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (2db/csomag)

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (2db/csomag)

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
12 790 Ft
Ubiquiti Instant 802.3af Indoor and Outdoor PoE Converters

Ubiquiti Instant 802.3af Indoor and Outdoor PoE Converters

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
13 600 Ft
Ubiquiti INS-3AF-O-G Instant 802.3af Indoor and Outdoor PoE Converters White
Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal 24V/0,5A/5 Pack)

Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal 24V/0,5A/5 Pack)

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
21 540 Ft
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2 Multi-Mode Optical Fiber Module

Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2 Multi-Mode Optical Fiber Module

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
54 470 Ft
(27 235 Ft/db)
Ubiquiti Multi-Mode SFP+ Modul (2 pack)

Ubiquiti Multi-Mode SFP+ Modul (2 pack)

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
30 660 Ft
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G Transceiver Module SFP Accessories

Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G Transceiver Module SFP Accessories

Garancia: 24 hónap
4 munkanap
37 370 Ft
Ubiquiti UACC-OM-SM-10GD-2 Single-Mode Optical Fiber Module

Ubiquiti UACC-OM-SM-10GD-2 Single-Mode Optical Fiber Module

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
61 740 Ft
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus

Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus

Garancia: Jogszabály szerint
4 munkanap
128 820 Ft
Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2 Single-Mode Optical Fiber Module

Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2 Single-Mode Optical Fiber Module

Garancia: Jogszabály szerint
4 munkanap
6 591 935 Ft
(329 597 Ft/db)
^