Találatok száma: 15


Mikrotik QM-X Quickmount

Mikrotik QM-X Quickmount

Garancia: 12 hónap
Külső raktáron
1 320 Ft
Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro

Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
2 570 Ft
Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással

Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással

Garancia: Nincs
Külső raktáron
2 580 Ft
Mikrotik U.fl to SMA Female pigtail for LTE cards

Mikrotik U.fl to SMA Female pigtail for LTE cards

Garancia: 24 hónap
Külső raktáron
2 580 Ft
Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Garancia: 12 hónap
Külső raktáron
3 040 Ft
Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul

Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul

Garancia: 60 hónap
Külső raktáron
6 330 Ft
Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black

Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black

Garancia: 12 hónap
Külső raktáron
6 410 Ft
Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Garancia: 12 hónap
Külső raktáron
10 440 Ft
Mikrotik 48V2A96W 48 V 2 A 96 W power supply with plug

Mikrotik 48V2A96W 48 V 2 A 96 W power supply with plug

Garancia: 24 hónap
4 munkanap
15 090 Ft
Mikrotik RouterBoard SXTsq Lite2

Mikrotik RouterBoard SXTsq Lite2

Garancia: 24 hónap
4 munkanap
15 370 Ft
Mikrotik RouterBoard SXTsq 5 AC

Mikrotik RouterBoard SXTsq 5 AC

Garancia: 24 hónap
4 munkanap
21 600 Ft
Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D SFP+ modul

Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D SFP+ modul

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
22 730 Ft
Mikrotik Q+85MP01D 40 Gbps 850nm optical QSFP+ module

Mikrotik Q+85MP01D 40 Gbps 850nm optical QSFP+ module

Garancia: 24 hónap
4 munkanap
23 020 Ft
Mikrotik S-3553LC20D Two SFP (1.25G) module kit single mode

Mikrotik S-3553LC20D Two SFP (1.25G) module kit single mode

Garancia: 12 hónap
Külső raktáron
24 370 Ft
Mikrotik RouterBoard S+31DLC10D monomódusú SFP+ modul

Mikrotik RouterBoard S+31DLC10D monomódusú SFP+ modul

Garancia: 12 hónap
4 munkanap
51 980 Ft
^